Skip links

O marce

Alette Atelier

Wdzięk, kobiecość i klasę zamykamy w naszych kreacjach, traktując każdy projekt indywidualnie tak aby każda kobieta niezależnie od wieku i rozmiaru czuła się wyjątkowo. Pracujemy nad kolekcją zawsze z należytą dbałością o szczegóły, ręcznie wyszywane koronki i zdobienia oraz wysokiej jakości tkaniny to wszystko składa się na niebanalny efekt końcowy.

Naszym znakiem rozpoznawczym są unikatowe kolekcje w stylu glamour, bogato zdobione pełne elegancji i zmysłowości suknie. Każda z kobiet, która nam zaufała wygląda oszałamiająco i wzbudza zachwyt wśród innych.

Projektantka

Ewelina Dec

Założycielką marki jest projektantka Ewelina Dec, która od wielu lat z wielka pasją zajmuje się kreowaniem kobiecego wizerunku. Od kilku lat jest również właścicielką swojego pierwszego atelier w Rzeszowie, które prężnie funkcjonuje i jest powodem do dumy. Indywidualne podejście do każdej z pań, ciężka praca i często wychodzenie poza schematy to jej recepta na sukces. Wynikiem tego jest co raz większe grono klientek, a także znanych osób, które miała okazję ubrać m.in: Justynę Steczkowską, Magdę Steczkowską, Paulinę Drażbę, Kalinę Ben Sirę co motywuje ją do ciągłego rozwoju i podwyższania sobie poprzeczki.